Kiga Academy

Anaokulu & Oyunevi

Hakkımızda

Özel Kiga Academy Anaokulu 2015 yılında Ankara da Okul öncesi eğitimde ilerici ve yenilikçi eğitim anlayışıyla öğrencilerini, yaratıcı düşünme, ekip çalışması, problem çözme yeteneklerini göz önünde bulundurarak, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek amacıyla eğitimciler tarafından kurulmuş bir eğitim kurumudur.

 

Okul öncesi eğitim de 18 yıllık değimlerimize güvenerek çıktığımız bu yolda kampüs içerisinde öğrencilerimize tam öğrenme alanları, geniş bahçe ve oyun alanları sunmaktayız. Eğitim programımız Milli Eğitim Bakanlığı okul öncesi eğitim programı baz alınarak hazırlanmaktadır. Bu programa paralel olarak WALDORF ve MONTESSORİ eğitim yaklaşımları da beraberinde uygulanmaktadır.

 

Bilişsel ve sosyal gelişimin çok hızlı geliştiği 21.yy’ da güvenli eğitim ortamları, alanında uzaman öğretmen kadrosu ile çok yönlü holistik bir öğrenme programı sunarak çocuklarımızın formal alandaki ilk deneyimlerini beraber inşa ediyoruz.

 

Zor Beğenenlerin Tercihiyiz...

Çocuğunuzun sadece vakit geçirmeyeceği, eğitimine önem verileceği, özgüven kazanacağı bir anaokulu olarak; sorgulayan ve zor beğenenlerin tercihi Kiga Academy Anaokulu ve Oyunevi…

h-02
ET6A0216-Copy-

Kalite ve Konfor

Psikologlar ve tasarımcıların deneyimleri doğrultusunda; girişten uyku salonuna yemekhaneden oyun ve eğitim salonlarından ,bahçeye kadar tüm mekanlarda renk, mobilya, malzeme oyuncaklar objeler titizlikle seçilmiştir. Eğitim sınıfları, oyun odası, sanat ve bilgisayar sınıfları çocuğumuzun gelişimi amacı ile hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmadan oluşturulmuştur.